Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

Marka Dobrowolscy od ponad trzech dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień, jak i od święta. Wartości, które stoją za tym znakiem, towarzyszą mu od samego początku. Dziś licząca ponad 600 pracowników Spółka, siłą kompetencji fachowego personelu, możliwościami technologicznymi oraz skalą działania wyrasta znacznie poza ramy przedsiębiorstwa typowo familijnego. Zachował się jednak jego najcenniejszy wyróżnik: codzienna czuła troska właścicieli o to, by wadowickie wędliny były najlepszymi produktami, a pracownicy usatysfakcjonowani z wykonywanej pracy.

Poznaj nasze wartości

W codziennej pracy chcemy kierować się poniższymi wartościami:

  • Satysfakcja konsumenta jest najważniejsza;
  • Odpowiedzialność i efektywność w działaniu;
  • Innowacyjność, kreatywność i otwartość na nowe pomysły;
  • Pasja, zaangażowanie i jakość we wszystkim co robimy;
  • Zaufanie, uczciwość i szacunek we wszystkich relacjach

Kogo poszukujemy?

Najczęściej poszukujemy pracowników w następujących
obszarach i zawodach:

  • Ubój i rozbiór > ubojowiec, wykrawacz,
  • Przetwórstwo > wędzarz wędliniarz, peklowacz, masarz-pakowacz,
  • Logistyka > magazynier, kierowca-dostawca,
  • Sprzedaż > przedstawiciel handlowy, doradca klienta.

Tworzymy możliwości
i dbamy o rozwój

Mając na uwadze rozwój naszych pracowników, stworzyliśmy dla nich unikalny program szkoleniowy. Dzięki niemu nabywają wiedzę i umiejętności, które mogą bezpośrednio wykorzystywać podczas pracy. Program wspiera wszystkich pracowników bez względu na zajmowane stanowiska, aby rozwijać w nich niepodważalne talenty. Naszym celem jest wzmocnienie ich efektywności i umożliwienie naturalnego awansu zawodowego.

Tworzymy zgrane zespoły

Nasza praca często uzależniona jest od innych. Pracujemy razem i realizujemy wspólnie projekty. Dlatego tak ważne jest dla nas zaangażowanie i pozytywne podejście do ludzi. Stawiamy na dobre relacje, zaufanie i współpracę. Uczymy się od siebie i dzielimy wiedzą, której nie zdobędziemy na żadnej uczelni. Postępujemy tak, aby być dumni z tego gdzie pracujemy.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ