Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

Proces rekrutacji

1. Złożenie aplikacji

Pierwszym krokiem jest przesłanie do nas dokumentów aplikacyjnych (CV). Poprosimy Cię o wypełnienie stosownego formularza, a jeżeli wymaga tego stanowisko również o odpowiedzi na kilka pytań. Po wypełnieniu formularza i przesłaniu dokumentów otrzymasz wiadomość potwierdzającą wpłynięcie aplikacji do naszego systemu.

2. Przeanalizowanie dokumentów

Drugim krokiem zajmą się nasi rekruterzy, którzy wszystkie złożone dokumenty dokładnie przeanalizują. Skontaktują się z kandydatami, którzy spełniają wymagania zawarte w ogłoszeniu. Jeżeli kandydatów będzie wielu, będą potrzebowali więcej czasu. Dlatego proszą o cierpliwość.

3. Rozmowa kwalifikacyjna

Do tego kroku przejdą kandydaci, których rekruterzy zaproszą na rozmowę. Będą chcieli poznać dokładnie deklarowane w CV umiejętności i wiedzę. Rozmowa może odbyć się bezpośrednio, telefonicznie, lub w formie wideokonferencji.

4. Próbka pracy / AC

Rekrutacje na stanowiska bezpośrednio-produkcyjne poddawane są próbce pracy. Natomiast w przypadku naboru na stanowiska specjalistyczne lub kierownicze wykorzystujemy techniki Assessment Center; polegające na ocenie pożądanych umiejętności poprzez pracę indywidualną i grupową.

5. Informacja zwrotna

Szanujemy naszych kandydatów za ich gotowość do podjęcia u nas pracy, poświęcony czas i dlatego niezależnie od uzyskanego wyniku, przekazujemy informację zwrotną telefonicznie lub mailem (do 15 dni od ostatniego kontaktu).

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ