Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

Miło nam poinformować, iż w ostatnim czasie produkty firmy Dobrowolscy zostały nagrodzone w wielu prestiżowych konkursach i programach.
Wyróżnienia otrzymały produkty linii Bracia Dobrowolscy, bazują na zamiłowaniu do tradycji wędliniarstwa oraz doskonałych, naturalnych składników.
Utwierdza nas to w przekonaniu, ze na Państwa stoły trafiają wyroby o bogatym smaku i autorytecie.
Jakość sygnowana nazwiskiem Dobrowolscy sprawia, że po raz kolejny z dumą polecić nasze produkty Państwa rodzinie.

Łączymy Smakiem Pokolenia!

Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne. Program Przedsiębiorstwo Fair Play wskazuje firmy godne zaufania, z którymi warto współpracować oraz których produkty i usługi warto kupować. Udział w programie wzmacnia wizerunek firmy, a stała obecność w gronie laureatów stanowi o jej uczciwości i wysokiej kulturze działalności.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Przedsiębiorstwo Dobrowolscy zostało uhonorowane przez kapitułę konkursu  „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” w kategorii dużych firm. Wyróżnione zostały również nasze produkty – hamburgery mięsne z Linii „Dobrowolscy od Kuchni”.

„Smaczne bo Podkarpackie”

Przyjazna Polska Sp. z o.o. w Rzeszowie jako organizator Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego, świadomy ogromnych możliwości podkarpackich firm działających w branży spożywczej podjął działania, których zasadniczym celem jest wypromowanie z bogatej palety ofertowej produktów spożywczych, które prezentują wysoki, odpowiadający europejskim standardom poziom. Program ma za zadanie wypromować produkty, które ze względu na swoje unikalne walory będą wizytówką naszego regionu.

Podczas tegorocznej edycji programu certyfikującego „Smaczne bo Podkarpackie” doceniono produkty Przedsiębiorstwa Dobrowolscy. Eksperci sprawdzili, które z wyrobów produkowanych w regionie spełniają najwyższe normy jakościowe. Wśród nich znalazły się nasze hamburgery.

Srebrna Perła Rynku Spożywczego 2023

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolskie, niezależne badanie, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne i chemii gospodarczej.

W tym badaniu Twoje produkty nie są analizowane przez anonimowe grono konsumentów. Trafiają w ręce Jury składającego się z wieloletnich praktyków rynkowych, kupców i managerów polskiego handlu. To oni oceniają zarówno jakość samego produktu, jak i jego opakowanie, marketing czy potencjał rynkowy.

Złoty Paragon 2023 - Nagroda Kupców Polskich

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szynka z Wadowic została nagrodzona Wyróżnieniem Złotego Paragonu 2023 – Nagroda Kupców Polskich w kategorii WĘDLINY PREMIUM.

Marka doskonałych wędlin klasy premium zawdzięcza swój doskonały smak wędzeniu nad żywym ogniem w tradycyjnej komorze wędzarniczej, wykonanej ze starannie wyselekcjonowanego surowca w oparciu o doskonałe rodzinne receptury.

Solidna Firma

W ramach programu Solidna Firma kapituła Programu Gospodarczo – Konsumenckiego przyznaje certyfikat Solidna Firma, który świadczy o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także informacja dla kontrahentów oraz klientów, że firmę z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej Firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2022

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznawany jest firmom, które cechuje nienaganna uczciwość wobec klientów oraz wzorowa etyka. Wyróżnienie to jest znakiem rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorstw z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną.

Gołąbki Siekane z Pieca zdobywają złoty medal za najlepszy produkt w branży FMCG.

Medale przyznawane są podczas konkursu towarzyszącego targom „Biznes Żywność Medycyna Auto Flota”, w którym wybierane jest 30 najlepszych produktów branży FMCG. Wybór dokonywany jest na podstawie degustacji oraz oceny poszczególnych kryteriów takich jak: jakość, ocena organoleptyczna czy atrakcyjność cenowa produktu. Produkty nagrodzone złotym medalem uznane są za najlepszy wybór dla konsumentów.

Krakowska sucha z Wadowic i Krakowska sucha z Wadowic krótka zostały wyróżnione odznaczeniem ,,Smaczne bo Podkarpackie".

,,Smaczne bo Podkarpackie” to program Certyfikujący Najlepsze Produkty Spożywcze Województwa Podkarpackiego. To projekt wyróżniający najsmaczniejsze artykuły spożywcze, ich producentów, a także doskonała wizytówka dla konsumentów, że towary spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Ideą programu jest promowanie lokalnych przedsiębiorstw które prezentują wysoki poziom odpowiadający oczekiwaniom konsumentów.

Krakowska Sucha odznaczona w plebiscycie INFLUENCER'S TOP!

Plebiscyt organizowany jest za pośrednictwem portalu internetowego AllAboutLife (www.allaboutlife.pl) oraz przy wykorzystaniu profilów portalu i jurorów konkursu w mediach społecznościowych. Nagrody w Plebiscycie przyznawane są w kategoriach głównych: EKO/NATURALNE, ZDROWIE, URODA, ŻYWNOŚĆ, DOM, OGRÓD, STYL, PODRÓŻE, DZIECI/NASTOLATKI, KULTURA, PUPILE ORAZ NOWE TECHNOLOGIE. Plebiscyt przeznaczony jest dla polskich i zagranicznych podmiotów, tj. producentów, dystrybutorów i importerów produktów należących do jednej z konkursowych kategorii, których produkty są dostępne na terenie Polski.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

W gronie nagród i certyfikatów witamy Polską Nagrodę Gospodarczą.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza to wyróżnienie przyznawane firmom, które promują swój pozytywny wizerunek i posiadają ugruntowaną pozycję na rynku. Laureatów wyróżniają nie tylko ukierunkowanie na poznanie i spełnienie potrzeb klientów, ale i stosowanie nowoczesnych technologii. Przyzywane nagrody są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz dynamicznego rozwoju przedsiębiorstw.

Smaczne, bo podkarpackie

“Smaczne, bo podkarpackie” jest programem certyfikującym najlepsze produkty spożywcze z województwa podkarpackiego, które jest niesamowicie bogate w tradycyjne receptury oraz słynie z wysokiej jakości artykułów spożywczych. Certyfikat jest nagrodą dla tych produktów, które spełniają wymagania jakościowe, sanitarne i zdrowotne. Jest to nie tylko wyróżnienie dla firmy, ale i informacja dla konsumentów o tym, że mogą kupić w pełni bezpieczne, zdrowe i zarazem smaczne wyroby. Linia Dobrowolskich stworzona z polskiego mięsa, Polskie Rarytasy, została nagrodzona certyfikatem “Smaczne, bo podkarpackie”.

TOP PRODUKTY z linii Bracia Dobrowolscy

Marynowany schab od braci, Szynkowa tradycyjna od braci, Karczek pieczony na miodzie oraz Schab pieczony na miodzie zdobyły odznaczenie TOP PRODUKT.

Certyfikaty jakości “Doceń polskie”, godło promocyjne oraz prestiżowe tytuły TOP PRODUKT przyznane przez specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia, nadawane wyłącznie rodzimym artykułom spożywczym, które cechują się odpowiednim smakiem i wyglądem oraz ceną adekwatną do jakości.

Złoty Paragon

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w 11. edycji konkursu pt. Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich, wśród Laureatów znalazł się nasz produkt! Pierwsze miejsce i Złoty Paragon w kategorii WĘDLINY PREMIUM zajęła Wiejska z Wadowic. Marka doskonałych wędlin klasy premium od @dobrowolscy, swój doskonały smak zawdzięcza wędzeniu nad żywym ogniem w tradycyjnej komorze wędzarniczej, wykonanej ze starannie wyselekcjonowanego surowca w oparciu o doskonałe rodzinne receptury.

PLEBISCYT INFLUENCER’S TOP

Plebiscyt organizowany jest za pośrednictwem portalu internetowego AllAboutLife (www.allaboutlife.pl) oraz przy wykorzystaniu profilów portalu i jurorów konkursu w mediach społecznościowych. Nagrody w Plebiscycie przyznawane są w kategoriach głównych: EKO/NATURALNE, ZDROWIE, URODA, ŻYWNOŚĆ, DOM, OGRÓD, STYL, PODRÓŻE, DZIECI/NASTOLATKI, KULTURA, PUPILE ORAZ NOWE TECHNOLOGIE. Plebiscyt przeznaczony jest dla polskich i zagranicznych podmiotów, tj. producentów, dystrybutorów i importerów produktów należących do jednej z konkursowych kategorii, których produkty są dostępne na terenie Polski.

Certyfikat Solidna Firma

Kolejne wyróżnienie dla Dobrowolskich! Certyfikat Solidna Firma trafił do nas także za rok 2019, jako potwierdzenie rzetelności i wiarygodności naszej firmy oraz prowadzonej przez nią działalności. Jest dowodem na to, że nasze przedsiębiorstwo przestrzega praw konsumenta, zasad BHP oraz terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami. Wyróżnienie potwierdza również, że wszelkie nasze działania wynikają ze świadomości współodpowiedzialności za środowisko naturalne oraz propagowania działań proekologicznych.

NAJLEPSZY PRODUKT 2020 - Wybór konsumentów®

Kolejny raz w naszej gablotce z nagrodami pojawia się certyfikat Najlepszy Produkt 🥉. Brązowy medal w kategorii “Wędliny i wyroby mięsne” zdobyła Baryłka od Braci, a wyroby w słoikach otrzymały to samo wyróżnienie w kategorii: “Pasztety i konserwy”.

Przypomnijmy, Najlepszy Produkt – Wybór konsumentów to badanie, które ma na celu wyłonienie na podstawie opinii klientów najlepszych artykułów w branży FMCG, które trafiły na sklepowe półki w minionym roku.

52. Konkurs Wędlin - Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym

Produkty Dobrowolskich wyróżnione w 52. Konkursie Wędlin pod tytułem „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” Jesień 2019!

52. Konkurs Wędlin pod tytułem “Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” Jesień 2019 obejmował kategorie jak: wędzonki, kiełbasy podsuszane, kiełbasy suszone i wędliny surowe dojrzewające, natomiast osobną kategorię stanowiły wędliny wytwarzane tradycyjnymi metodami. Podstawą wydania oceny jakościowej kandydatów były: analiza sensoryczna i wyróżniki chemiczne zgodne z deklarowaną normą. Jury doceniło Szynkę z Wadowic, Polędwicę bez konserwantów, Swojską tradycją z szynką i Szynkę tradycyjną z Wadowic.

Nasze Dobre Podkarpackie

Kolejna nagroda! Tym razem w 16. edycji konkursu Nasze Dobre Podkarpackie wyróżnienie zdobyła Szynkowa Tradycyjna z Wadowic zrobiona zgodnie z recepturą braci Dobrowolskich.

Celem konkursu Nasze Dobre Podkarpackie jest promowanie najlepszych produktów oraz usług z Podkarpacia.

Firma Dobrowolscy w TOP10 2019 Branży Spożywczej

Dobrowolscy znaleźli się w elitarnym gronie TOP10 2019 Branży Spożywczej. Firmę przedstawia Tomasz Zubilewicz.

Srebrną Perłę Rynku 2019 otrzymała cała linia produktów Kukuryku

“Perły Rynku” to ogólnopolski i całkowicie niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wybierają najlepsze w ich opinii nowości produktowe na rynku. Badanie ma na celu wyróżnienie i docenienie nowości w danej branży zarówno spożywczej, kosmetycznej jak i chemicznej.

“Perły Rynku” to nie tylko największy, ale i najstarszy projekt w Polsce, w którym konsumenci sami wybierają najlepsze nowe produkty, które pojawiły się w sklepach. Co roku w plebiscycie nominowanych jest ponad 400 produktów, jednak na podium stoją te, które zasługują na wyróżnienie Złotą, Srebrną lub Brązową Perłą.

Przedsiębiorstwo Fair Play 2019

Certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznawany jest rzetelnym firmom, które wyróżnia wrażliwość na potrzeby środowiska i uczciwość wobec klientów oraz działalność przyjazna dla środowiska. Jest to świadectwo stwarzania takich warunków, które nie tylko sprzyjają efektywnej pracy, ale i rozwojowi zawodowemu pracowników oraz potwierdzenie, że firma reklamuje się w sposób niedyskredytujący konkurencji oraz oferuje klientom satysfakcjonującą jakość produktów.

Certyfikat Dobry Produkt

Certyfikat Dobry Produkt przyznawany jest firmom, które wyróżniają się wrażliwością na potrzeby konsumentów oraz wyznaczaniem trendów na rynku. Celem jego przyznawania jest promocja polskiej żywności i propagowanie najlepszych produktów spożywczych, które cechuje wysoka jakość, a także przywiązanie do tradycji i regionalnych receptur. Certyfikat jest docenieniem za wspieranie i kreowanie wszelkich pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym.

Lista produktów tradycyjnych

Celem krajowej listy produktów tradycyjnych jest archiwizacja i promocja rodzimej żywności wytwarzanej tradycyjnymi metodami, bez jakichkolwiek dodatków chemicznych, a także zwiększenie świadomości konsumentów na temat regionalnego dziedzictwa kulturowego. Rejestr ten jest swoistym przewodnikiem po regionach polskiej kuchni i zarazem źródłem informacji na temat tradycji wytwarzania oraz wyjątkowych cech tych specjałów. Na listę wpisywane są produkty spożywcze, których jakość lub wyjątkowe cechy i właściwości wynikają ze stosowania tradycyjnych metod produkcji za które uważa się metody wykorzystywane od co najmniej 25 lat. Metody produkcji są elementem tożsamości społeczności lokalnej i dziedzictwa kulturowego regionu, w którym są wytwarzane.

Agro Polska

Wiejska, krakowska i szynkowa tradycyjna z Wadowic zostały nagrodzone dyplomem Ogólnopolskiego programu promocji polskich produktów Agro Polska. Dziękujemy! A Was zachęcamy do spróbowania wyróżnionych wyrobów.

Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska

Często pytacie nas o konserwanty, a my odpowiadamy Wam, że trzymamy się od nich z daleka. Nasze produkty zostały docenione w XXIX edycji konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi. Do grona naszych nagród dołącza Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska

Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich

“Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to wyróżnienie dla produktów, które miały szczególny wpływ na rozwój handlu detalicznego w Polsce oraz cieszą się największą konkurencyjnością. Wyjątkowe artykuły wybierają czytelnicy miesięcznika “Hurt & Detal”. W 2019 roku do konkursu zostało zgłoszonych ponad 430 produktów w 65 kategoriach.

Z dumą przekazujemy Wam dobre wieści! W kategorii “Wędliny na wagę” zwyciężyła Szynka z Wadowic. Dziękujemy!

Najlepszy produkt 2019

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów jest wyłonienie na podstawie opinii konsumentów najlepszych produktów, które trafiły do sprzedaży w ciągu ostatniego roku. Plebiscyt pomaga wyselekcjonować najbardziej udane premiery rynkowe i wskazuje na artykuły, które cieszą się największym powodzeniem wśród konsumentów.

Bracia Dobrowolscy z dumą polecają nagrodzone produkty w kategorii Wędliny i Kiełbasy: Szynkowa tradycyjna, Marynowana szynka i polędwiczka, Kruchutka podsuszana, Kabanosy kruchutkie, Rolada z boczku pieczona..

Linia Produktów Bracia Dobrowolscy uzyskała tytuł i certyfikat Rodzinna Marka Roku 2018

Tytuł Rodzinna Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Zdobywcy tytułu Rodzinna Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność. Laureaci wyróżnienia umacniają swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

Najbardziej ceniona marka i Producent

Wyróżnienie przyznawanie w ramach ogólnopolskiego głosowania Czytelników „Poradnika Handlowca”, w kategorii „Wędliny Dobrowolscy”, dla najbardziej cenionych marek i producentów branży FMCG

Przysmak ziemi Podkarpackiej - Kruchutka
Podsuszana od braci

Kruchutka podsuszana od Braci, Przysmakiem Ziemi Podkarpackiej – nagrody przyznawanej przez Kapitułę konkursową, podczas Podkarpackiego Dnia Wędliniarza za najlepszy produkt mięsny.

Perła rynku FMCG 2018 w kategorii wyroby mięsne -
Złoto Dla całej linii Produktów „Bracia Dobrowolscy”

Nagroda w największym i jednym z najstarszych z projektów wyłaniających najlepsze produkty głosami handlu – „Perła Rynku FMCG 2018 -ZŁOTO” przyznawana przez detalistów dla najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach

Szynka Marynowana od braci Przebojem FMCG

Nagroda w ramach konkursu “Przeboje FMCG” organizowanego przez Magazyn “Życie Handlowe” dla “Szynki marynowanej od Braci”, przyznawana przez ekspertów z branży FMCG oraz detalistów za: opakowanie, cenę, innowacyjność, wsparcie sprzedaży, dostępność produktu.

Solidna Firma

Kolejne wyróżnienie dla Dobrowolskich! Certyfikat Solidna Firma trafił do nas jako potwierdzenie rzetelności i wiarygodności naszej firmy oraz prowadzonej przez nią działalności. Jest dowodem na to, że nasze przedsiębiorstwo przestrzega praw konsumenta, zasad BHP oraz terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami. Wyróżnienie potwierdza również, że wszelkie nasze działania wynikają ze świadomości współodpowiedzialności za środowisko naturalne oraz propagowania działań proekologicznych.