Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

Miło nam poinformować, iż w ostatnim czasie produkty firmy Dobrowolscy zostały nagrodzone w wielu prestiżowych konkursach i programach.
Wyróżnienia otrzymały produkty linii Bracia Dobrowolscy, bazują na zamiłowaniu do tradycji wędliniarstwa oraz doskonałych, naturalnych składników.
Utwierdza nas to w przekonaniu, ze na Państwa stoły trafiają wyroby o bogatym smaku i autorytecie.
Jakość sygnowana nazwiskiem Dobrowolscy sprawia, że po raz kolejny z dumą polecić nasze produkty Państwa rodzinie.

Łączymy Smakiem Pokolenia!

Lista produktów tradycyjnych

Celem krajowej listy produktów tradycyjnych jest archiwizacja i promocja rodzimej żywności wytwarzanej tradycyjnymi metodami, bez jakichkolwiek dodatków chemicznych, a także zwiększenie świadomości konsumentów na temat regionalnego dziedzictwa kulturowego. Rejestr ten jest swoistym przewodnikiem po regionach polskiej kuchni i zarazem źródłem informacji na temat tradycji wytwarzania oraz wyjątkowych cech tych specjałów. Na listę wpisywane są produkty spożywcze, których jakość lub wyjątkowe cechy i właściwości wynikają ze stosowania tradycyjnych metod produkcji za które uważa się metody wykorzystywane od co najmniej 25 lat. Metody produkcji są elementem tożsamości społeczności lokalnej i dziedzictwa kulturowego regionu, w którym są wytwarzane.

Agro Polska

Wiejska, krakowska i szynkowa tradycyjna z Wadowic zostały nagrodzone dyplomem Ogólnopolskiego programu promocji polskich produktów Agro Polska. Dziękujemy! A Was zachęcamy do spróbowania wyróżnionych wyrobów.

Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska

Często pytacie nas o konserwanty, a my odpowiadamy Wam, że trzymamy się od nich z daleka. Nasze produkty zostały docenione w XXIX edycji konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi. Do grona naszych nagród dołącza Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska

Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich

„Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to wyróżnienie dla produktów, które miały szczególny wpływ na rozwój handlu detalicznego w Polsce oraz cieszą się największą konkurencyjnością. Wyjątkowe artykuły wybierają czytelnicy miesięcznika „Hurt & Detal”. W 2019 roku do konkursu zostało zgłoszonych ponad 430 produktów w 65 kategoriach.

Z dumą przekazujemy Wam dobre wieści! W kategorii „Wędliny na wagę” zwyciężyła Szynka z Wadowic. Dziękujemy!

Najlepszy produkt 2019

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów jest wyłonienie na podstawie opinii konsumentów najlepszych produktów, które trafiły do sprzedaży w ciągu ostatniego roku. Plebiscyt pomaga wyselekcjonować najbardziej udane premiery rynkowe i wskazuje na artykuły, które cieszą się największym powodzeniem wśród konsumentów.

Bracia Dobrowolscy z dumą polecają nagrodzone produkty w kategorii Wędliny i Kiełbasy: Szynkowa tradycyjna, Marynowana szynka i polędwiczka, Kruchutka podsuszana, Kabanosy kruchutkie, Rolada z boczku pieczona..

TOP PRODUKTY z linii Bracia Dobrowolscy

Marynowany schab od braci, Szynkowa tradycyjna od braci, Karczek pieczony na miodzie oraz Schab pieczony na miodzie zdobyły odznaczenie TOP PRODUKT.

Certyfikaty jakości „Doceń polskie”, godło promocyjne oraz prestiżowe tytuły TOP PRODUKT przyznane przez specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia, nadawane wyłącznie rodzimym artykułom spożywczym, które cechują się odpowiednim smakiem i wyglądem oraz ceną adekwatną do jakości.

Linia Produktów Bracia Dobrowolscy uzyskała tytuł i certyfikat Rodzinna Marka Roku 2018

Tytuł Rodzinna Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Zdobywcy tytułu Rodzinna Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność. Laureaci wyróżnienia umacniają swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

Najbardziej ceniona marka i Producent

Wyróżnienie przyznawanie w ramach ogólnopolskiego głosowania Czytelników „Poradnika Handlowca”, w kategorii „Wędliny Dobrowolscy”, dla najbardziej cenionych marek i producentów branży FMCG

Przysmak ziemi Podkarpackiej - Kruchutka
Podsuszana od braci

Kruchutka podsuszana od Braci, Przysmakiem Ziemi Podkarpackiej – nagrody przyznawanej przez Kapitułę konkursową, podczas Podkarpackiego Dnia Wędliniarza za najlepszy produkt mięsny.

Perła rynku FMCG 2018 w kategorii wyroby mięsne -
Złoto Dla całej linii Produktów „Bracia Dobrowolscy”

Nagroda w największym i jednym z najstarszych z projektów wyłaniających najlepsze produkty głosami handlu – „Perła Rynku FMCG 2018 -ZŁOTO” przyznawana przez detalistów dla najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach

Szynka Marynowana od braci Przebojem FMCG

Nagroda w ramach konkursu „Przeboje FMCG” organizowanego przez Magazyn „Życie Handlowe” dla „Szynki marynowanej od Braci”, przyznawana przez ekspertów z branży FMCG oraz detalistów za: opakowanie, cenę, innowacyjność, wsparcie sprzedaży, dostępność produktu.

Solidna Firma

Kolejne wyróżnienie dla Dobrowolskich! Certyfikat Solidna Firma trafił do nas jako potwierdzenie rzetelności i wiarygodności naszej firmy oraz prowadzonej przez nią działalności. Jest dowodem na to, że nasze przedsiębiorstwo przestrzega praw konsumenta, zasad BHP oraz terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami. Wyróżnienie potwierdza również, że wszelkie nasze działania wynikają ze świadomości współodpowiedzialności za środowisko naturalne oraz propagowania działań proekologicznych.