Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

Miło nam poinformować, iż w ostatnim czasie produkty firmy Dobrowolscy zostały nagrodzone w wielu prestiżowych konkursach i programach.
Wyróżnienia otrzymały produkty linii Bracia Dobrowolscy, bazują na zamiłowaniu do tradycji wędliniarstwa oraz doskonałych, naturalnych składników.
Utwierdza nas to w przekonaniu, ze na Państwa stoły trafiają wyroby o bogatym smaku i autorytecie.
Jakość sygnowana nazwiskiem Dobrowolscy sprawia, że po raz kolejny z dumą polecić nasze produkty Państwa rodzinie.

Łączymy Smakiem Pokolenia!

Najlepszy produkt 2019

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów jest wyłonienie na podstawie opinii konsumentów najlepszych produktów, które trafiły do sprzedaży w ciągu ostatniego roku. Plebiscyt pomaga wyselekcjonować najbardziej udane premiery rynkowe i wskazuje na artykuły, które cieszą się największym powodzeniem wśród konsumentów.

TOP PRODUKTY Szynkowa Tradycyjna Od Braci
I Schab Marynowany Od Braci

Certyfikaty jakości „Doceń polskie”, godło promocyjne oraz prestiżowe tytuły TOP PRODUKT przyznane przez specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia, nadawane wyłącznie rodzimym artykułom spożywczym, które cechują się odpowiednim smakiem i wyglądem oraz ceną adekwatną do jakości.

Linia Produktów Bracia Dobrowolscy uzyskała tytuł i certyfikat Rodzinna Marka Roku 2018

Tytuł Rodzinna Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Zdobywcy tytułu Rodzinna Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność. Laureaci wyróżnienia umacniają swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

Najbardziej ceniona marka i Producent

Wyróżnienie przyznawanie w ramach ogólnopolskiego głosowania Czytelników „Poradnika Handlowca”, w kategorii „Wędliny Dobrowolscy”, dla najbardziej cenionych marek i producentów branży FMCG

Przysmak ziemi Podkarpackiej - Kruchutka
Podsuszana od braci

Kruchutka podsuszana od Braci, Przysmakiem Ziemi Podkarpackiej – nagrody przyznawanej przez Kapitułę konkursową, podczas Podkarpackiego Dnia Wędliniarza za najlepszy produkt mięsny.

Perła rynku FMCG 2016 w kategorii wyroby mięsne -
Złoto Dla całej linii Produktów „Bracia Dobrowolscy”

Nagroda w największym i jednym z najstarszych z projektów wyłaniających najlepsze produkty głosami handlu – „Perła Rynku FMCG 2018 -ZŁOTO” przyznawana przez detalistów dla najlepszych nowości produktowych w najważniejszych kategoriach

Szynka Marynowana od braci Przebojem FMCG

Nagroda w ramach konkursu „Przeboje FMCG” organizowanego przez Magazyn „Życie Handlowe” dla „Szynki marynowanej od Braci”, przyznawana przez ekspertów z branży FMCG oraz detalistów za: opakowanie, cenę, innowacyjność, wsparcie sprzedaży, dostępność produktu.

Solidna Firma

Kolejne wyróżnienie dla Dobrowolskich! Certyfikat Solidna Firma trafił do nas jako potwierdzenie rzetelności i wiarygodności naszej firmy oraz prowadzonej przez nią działalności. Jest dowodem na to, że nasze przedsiębiorstwo przestrzega praw konsumenta, zasad BHP oraz terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami. Wyróżnienie potwierdza również, że wszelkie nasze działania wynikają ze świadomości współodpowiedzialności za środowisko naturalne oraz propagowania działań proekologicznych.