Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

14 marca 2024

Oferta produktów MINI

W bogatej ofercie firmy Dobrowolscy można znaleźć wędliny, mięsa, szynki, polędwice. Wielkanocny stół to przede wszystkim smak tradycyjnych wędlin, przygotowanych w oparciu o regionalne i swojskie receptury. Wśród nich do najlepszych w naszym wykonaniu należą: Wiejska z Wadowic w wersji tradycyjnej oraz w wersji mini do koszyczka, polędwica i szynka bez konserwantów w wersji mini okrzyknięte królowymi świątecznych nowości. Bo nic nie zastąpi smaku wysokomięsnych i tradycyjnie wędzonych polskich wędlin.

W tym roku będzie w czym wybierać. Dla konsumentów, którzy kochają produkty regionalne przygotowaliśmy dobrze znane: polędwicę i szynkę z Wadowic oraz Krakowską suchą z Wadowic w wersjach mini. Brak dodatku fosforanów oraz tradycyjna komora wędzalnicza sprawiają, że 100 g gotowego produktu powstaje z aż 110 g mięsa. Są to niewątpliwie największe atuty tego produktu. Gdyby tego było mało, królem mięsności będzie nasz dobrze już znany od lat boczek stryjka, którego 100 g powstaje aż z 120 g boczku. Produkt dostępny w wersji mini, czyli ok 0,6kg.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ