Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

2 listopada 2023

Dobrowolscy ponownie z “Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą” – zobacz zdjęcia

Po raz kolejny Spółka Dobrowolscy została uhonorowana przez kapitułę konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” w kategorii dużych firm. Wyróżnione zostały również nasze produkty – hamburgery mięsne z Linii „Dobrowolscy od Kuchni”.

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm z regionu. Nagrody wręczono w środę 25 października br. podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Spotkanie było również okazją do zakończenia tegorocznej edycji programu certyfikującego „Smaczne bo Podkarpackie”. Eksperci sprawdzili, które z wyrobów produkowanych w regionie spełniają najwyższe normy jakościowe. Wśród nich znalazły się nasze hamburgery.

Nagrody w imieniu Dobrowolscy Sp. z o.o. odebrała w środę w Rzeszowie Agnieszka Peret – Członek Zarządu i Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy.

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ