Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

30 sierpnia 2017

Certyfikaty BRC i IFS

Marka Dobrowolscy przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień, jak i od święta.

Wytwarzanie produktów, które od lat łączą smakiem pokolenia Polaków jest możliwe poprzez zastosowanie najlepszych rozwiązań technologicznych oraz surowców najwyższej jakości .Stałe dążenie do poprawy jakości, bezpieczne warunki pracy i zachowanie najwyższych standardów higieny to główne zadanie wszystkich pracowników naszej Firmy.

Wszystko po to aby na stoły naszych Klientów trafiały zdrowe i świeże produkty.

Doskonałe efekty naszej codziennej pracy oraz zdobyta wiedza są owocem wdrożenia w 2017 roku w firmie dwóch bardzo ważnych systemów – BRC i IFS, czego poświadczeniem są uzyskane certyfikaty.

Są one potwierdzeniem zapewnienia najwyższego poziomu wymagań sanitarnych i technicznych, gwarantujących wytwarzanie produktów bezpiecznych i o ustalonej jakości. Potwierdzają również, że funkcjonujące w zakładzie procesy produkcyjne są tak zaprojektowane, by spełnić wymagania prawne i etyczne, także w odniesieniu do warunków pracy.

Certyfikaty wydawane są po przeprowadzeniu audytu przez akredytowaną jednostkę certyfikującą i stwierdzeniu zgodności z wymogami standardów.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ