Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

1 maja 2020

Syty Wilk buszuje w kuchni – druga część konkursu

Dla wszystkich miłośników Sytego Wilka uruchomiliśmy dodatkowy konkurs. Wyłącznie dla osób, które otrzymały nagrodę w pierwszym konkursie tj. maskotkę Sytego Wilka.

Jak wygląda to w liczbach? Otrzymaliśmy około 150 zgłoszeń. Zgłoszeń  – czyli waszych mega  kreatywnych pomysłów na imię dla Wilka oraz koncepcji na slogan marki.  W nagrodę, do Waszych domów trafiło 60 maskotek.

A co do wygrania jest tym razem ? Zestawy gadżetów z Sytym Wilkiem – kubek, smycz i notesik. Co trzeba zrobić? Przesłać zdjęcie, na którym Syty Wilk buszuje w Waszej kuchni📸📸.

Mamy połowę maja i tych zdjęć, 🖼️ biorących udział w konkursie, dostaliśmy już całkiem sporo i już teraz chcemy je Wam pokazać. Tutaj kilka z nich, a pozostałych szukacie na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Auuu 🐺🐺!!!!

 

 

Wataho Sytego Wilka🐺🐺, wasza ekipa już wie o drugiej części konkursu Wygraj Maskotkę, więc pora, aby pochwalić się całej…

Opublikowany przez Dobrowolscy Poniedziałek, 11 maja 2020

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ