Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

28 kwietnia 2020

Nie przestajemy pomagać – Konkurs Sytego Wilka

Jak pewnie wiecie z naszego Facebooka i Instagrama przez miesiące luty, marzec, aż do końca kwietnia czekaliśmy na wasze zgłoszenia w konkursie Sytego Wilka🐺🐺. Na czym polegał konkurs z pełnym brzuszkiem? Poniżej krótkie przypomnienie.

 

 

Zadanie konkursowe

  1. Kup dowolne opakowanie parówek Syty Wilk. 💛
  2. Następnie wymyśl slogan marki lub imię sytego wilka i zarejestruj paragon! 📄

Wygraj maskotkę Sytego Wilka. 🐺 Zgłoszenia można wysyłać na stronie www.dobrowolscy.pl/sytywilk od 01.02.2020 r. do 30.04.2020 r. 👈

 

Dostaliśmy od Was naprawdę masę kreatywnych propozycji na slogan oraz imię dla naszego Wilka. Te najbardziej zaskakujące, śmieszne i trafione nagrodziliśmy mięciutką maskotką Wilka w granatowym kolorze.

Syty Wilk w tym trudnym czasie nie przestaje pomagać o czym więcej przeczytacie tu:
http://sytywilk.pl/. W skrócie: każde zakupione 🛍🛒 opakowanie Parówek drobiowych z piersią kurczaka, Parówek Szynkowych i Serdelków to 25 groszy przekazane dla polskich szpitali 🧡🧡.

Ale to jeszcze nie koniec przygód z Sytym Wilkiem – szczegóły już jutro! Auuu.

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ