Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

3 kwietnia 2023

Dobrowolscy po raz kolejny z certyfikatem „Solidna Firma”

Mamy przyjemność podzielić się wspaniałą informacją, iż Spółka Dobrowolscy po raz kolejny została doceniona przez kapitułę Programu Gospodarczo – Konsumenckiego uzyskując certyfikat: „Solidna firma 2022”.

W ramach programu „Solidna Firma” przyznawany jest certyfikat „Solidna Firma”, który świadczy o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także informacja dla kontrahentów oraz klientów, że firmę z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej Firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Dodatkowo ten certyfikat pomaga w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowi dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. Trzy etapowa weryfikacja i odpowiednia ocena dokonana przez eksperckie Kolegium skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikat jest zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia kontrahentem i pracodawcą.

Cieszymy się, iż po raz kolejny doceniono nasza ciężką pracę nad procesem wytwórczym oraz utrzymaniem jakości oferowanych państwu produktów.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ