Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

3 grudnia 2023

Złota statuetka „Fair Play” dla Dobrowolscy Sp. z o.o. – zobacz zdjęcia z Gali

Z satysfakcją informujemy, że otrzymaliśmy Złotą Statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Wielka Gala Finałowa 26. edycji programu odbyła się 24 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nagrodę w imieniu Dobrowolscy Sp. z o.o. odebrała Agnieszka Peret – Członek Zarządu i Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy.

Złotą statuetkę otrzymują firmy, które nieprzerwanie przez pięć lat biorą udział w programie, poddają się ocenie audytorów i każdorazowo uzyskują certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Spółka Dobrowolscy była wyróżniana tym tytułem w latach 2019-2023 r.

Organizatorem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, projekt jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ