Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

17 marca 2022

Wielkanocne propozycje!

Do Świąt Wielkanocnych pozostało jeszcze trochę czasu, ale warto zacząć się powoli rozglądać za smacznymi produktami, które wypełnią Wasz stół. Dziś rekomendujemy Wam kiełbasy z oferty od Dobrowolskich!

 

 

Kiełbasa biała parzona i kiełbasa biała z chrzanem – doskonałe do świątecznego żuru!

Przygotowujecie świąteczny żur? Koniecznie dodajcie do niego kiełbasę, która nie tylko dobrze się prezentuje, ale przede wszystkim dobrze smakuje. Rekomendujemy Wam kiełbasę białą parzoną, która urzeka wybitnym smakiem i cudownym aromatem. Jeżeli jednak chcecie dodać nieco bardziej ostrzejszego smaku to koniecznie zdecydujcie się na kiełbasę białą z chrzanem.

 

 

Królowa stołu? Wiejska z Wadowic

Po świątecznym śniadaniu warto zastanowić się nad wyrobami, które zagoszczą na suto zastawionym stole. Co powiecie na Wiejską z Wadowic? To starannie przyrządzona i uwędzona kiełbasa według rodzimych tradycji. Doskonała do świątecznej sałatki. Świetnie smakuje solo w duecie z pajda świeżego pieczywa.

 

 

Zaskakujący smak kiełbasy pieczonej ze śliwką

Jeżeli jednak planujecie zaskoczyć swoich gości smakiem, którego jeszcze nie znają to musicie obowiązkowo wybrać kiełbasę pieczoną ze śliwką! Ma oryginalny smak, w którym wyczuwalna jest nuta słodkości. Niezwykle mięsista i soczysta z pewnością podbije kubki smakowe wszystkich zaproszonych.

Koniecznie zapoznajcie się z oferta kiełbas rekomendowanych na święta od Dobrowolskich!

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ