Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

10 czerwca 2020

Wiceprezes ZM Dobrowolscy: Musieliśmy szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości

Pandemia koronawirusa wpłynęła na działalność wielu branż. Firmy musiały dostosować się do nowej rzeczywistości i wprowadzić środki ostrożności, które miały na celu ograniczyć potencjalne zagrożenie, a zarazem utrzymać ciągłość produkcji 📈 👌.

W jaki sposób pandemia wpłynęła na funkcjonowanie naszego zakładu?

O tym przeczytacie w poniższym wywiadzie z wiceprezesem firmy Grzegorzem Zychem

 

Adam Tubilewicz, Portalspozywczy.pl: Jak pandemia wpłynęła na funkcjonowanie zakładu mięsnego Dobrowolscy. Chodzi mi w szczególności o utrzymanie produkcji, logistykę, bezpieczeństwo pracowników.

Grzegorz Zych, wiceprezes firmy Dobrowolscy Sp. z o.o.: Firma musiała szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Od początku pandemii nie mieliśmy wśród pracowników żadnych przypadków zachorowań na Covid-19. Nasi pracownicy są zdrowi i wykonują swoją pracę. Byliśmy i jesteśmy w pełni operacyjni, podejmując na bieżąco wszystkie działania, zalecane przez władze państwa. Wewnątrz i na zewnątrz firmy wprowadziliśmy szereg działań ograniczających potencjalne zagrożenie. Wdrożyliśmy szczególne środki ostrożności w zakresie bezpieczeństwa i higieny produkcji oraz sprzedaży naszych wyrobów. Zadaniem głównym, a nawet strategicznym stało się zapewnienie ciągłości produkcji oraz szczególna dbałość o naszych pracowników, bo dzięki nim wciąż były i są dostępne nasze produkty. Kolejny istoty obszar to logistyka, w obrębie której również zastosowaliśmy wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa aby realizować zamówienia według planu oraz zachować ciągłość łańcucha dostaw. Idąc dalej, uruchamiamy zamówienia zdalne (aplikacja e-Dobrowolscy) –po to, aby zmniejszyć kontakt i zwiększyć prędkość przepływu komunikacji. Przyspieszyło to również proces przygotowania i kompletacji zamówień, a co za tym idzie skróciło nam łańcuch dostaw.

 

Dalsza część wywiadu dostępna pod adresem: https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/wiceprezes-zm-dobrowolscy-musielismy-szybko-odnalezc-sie-w-nowej-rzeczywistosci,186079.html?fbclid=IwAR3ibTC_wDBHUC06vm5uxRjaQ4dWshYR0iyWFG4e1CAkG0TV4nA-oqiq1Zc

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ