Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

6 grudnia 2019

Smaczne, bo podkarpackie

Certyfikat “Smaczne, bo podkarpackie” jest potwierdzeniem, że nasze produkty są w pełni bezpieczne i spełniają najwyższe standardy jakości.

“Smaczne, bo podkarpackie” jest programem certyfikującym najlepsze produkty spożywcze z województwa podkarpackiego, które jest niesamowicie bogate w tradycyjne receptury oraz słynie z wysokiej jakości artykułów spożywczych. Certyfikat jest nagrodą dla tych produktów, które spełniają wymagania jakościowe, sanitarne i zdrowotne. Jest to nie tylko wyróżnienie dla firmy, ale i informacja dla konsumentów o tym, że mogą kupić w pełni bezpieczne, zdrowe i zarazem smaczne wyroby. Linia Dobrowolskich stworzona z polskiego mięsa, Polskie Rarytasy, została nagrodzona certyfikatem “Smaczne, bo podkarpackie”.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ