Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

26 czerwca 2022

Udane wakacje? Wypoczywaj na świeżym powietrzu

Hura!!! Zbliżają się wakacje! Piękny czas relaksu i wypoczynku. A jak najlepiej się wypoczywa? Na świeżym powietrzu.

Kontakt z naturą ma znakomity wpływ na nasze zdrowie, dodaje sił witalnych, poprawia odporność. Wsłuchując się w odgłosy przyrody możemy się wyciszyć. Na świeżym powietrzu w sposób naturalny wzrasta także naszą aktywność. Wzmacniamy kondycję, ale też w naszym organizmie wyzwalają się hormony szczęścia.

A więc decyzja: w te wakacje wracamy na łono przyrody! Teraz trzeba to odpowiednio zaplanować. Od czego zaczniemy?

Kocyk na trawie i… smacznego!

Piknik! Lubią go dzieci i dorośli. Ba! Posiłek zjedzony na świeżym powietrzu może być świetnym sposobem na randkę! Co potrzebujemy? Koc lub mata, piknikowa zastawa z naczyniami. No i oczywiście jedzenie. Najlepiej sprawdzą się kanapki. Ale zróbcie je na miejscu, z domu weźcie tylko składniki: pieczywo, pomidorek, ogórek, sałatę… oraz pyszną wędlinę. Tu polecamy nowości od Dobrowolskich: szynkę lekko wędzoną i polędwicę lekko wędzoną. Zadbajcie też o deser. Najlepiej niech to będą świeże owoce.

Co jeszcze musi być na pikniku? Dobry nastrój! Możecie włączyć muzykę z mobilnego głośnika, a do tego gry, zabawy.

Namiot? Wspaniała odmiana!

Zamiast hotelu ze spa… Może pole biwakowe? Dobry wybór. Zasypiasz i budzisz się wsłuchując w odgłosy natury. No i to pełne wrażeń życie, które nie ma nic wspólnego z wegetowaniem w hotelu.

Co powiecie na wspólne wieczorne ognisko, podczas którego gromko brzmią biesiadne pieśni i zawiązują się nowe przyjaźnie? A Ty możesz zaimponować współbiesiadnikom, proponując im wyśmienite smakołyki. Co się sprawdzi nad ogniem? Rekomendujemy produkty od Dobrowolskich z linii Grill Appétit. Ten wieczór będzie smakowity i pełny wrażeń!

Dom na czterech kołach. I jedziemy na wakacje!

A może jednak nie chcecie rezygnować z namiastek luksusu? Jest rozwiązanie – kamper. Bardziej wygodne łoże, jest namiastka kuchni, nawet coś na kształt łazienki. No i lodówka, którą bez ryzyka można wyładować po brzegi. Do lodówki włóżcie nowości od Dobrowolskich: frankfurterki wędzone parzone z ekskluzywnej linii Polskie Rarytasy oraz roladki mięsne kebab. Kuchnia gazowa i grill na wyposażeniu stwarzają ogromne możliwości kulinarne!

Poza tym kamper daje wolność i niezależność. To Wy sami ustalacie widok z Waszej sypialni!

Mam pomysł! Wakacje spędzimy… w domu

Może być i tak, że tym razem zrezygnujecie z długich podróży. Bo nie ma z kim zostawić zwierzaka, bo taka wyprawa to w dzisiejszych czasach większe koszty. No to robimy wczasy w domu! Warunek – potrzebujemy pomysłów.

Na przykład grill? Tak, ale z pomysłowym daniem. Polecamy paluszki mięsne z serem i pomidorami od Dobrowolskich. Oj, będą zachwyty!

Oprócz jedzenia trochę ruchu i rozrywki. W poprzednim blogu podrzuciliśmy Wam kilka pomysłów. Dziś dorzucamy kolejne:

– frisbee – świetna zabawa z uczestnikami, ale także ze zwierzakami,

– wspólne przeciąganie liny,

– grillowy wieczór filmowy (wyświetlanie na prześcieradle).

Pomysłów na spędzanie czasu na świeżym powietrzu może być wiele. I nie musisz wyjeżdżać do luksusowych ośrodków. Ważne – wypoczywaj blisko natury, a wakacje będą naprawdę udane.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ