Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

27 grudnia 2017

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza dla Wiejskiej z Wadowic

W tegorocznej XV edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Produkty nagrodę zdobyła Wiejska z Wadowic marki Tradycyjnie Wędzone. Wyróżnienie odebrał Wiceprezes Zarządu – Krzysztof Dobrowolski. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie.

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Konkurs jest organizowany od 2002 roku. Organizatorem konkursu jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

Wiejska z Wadowic jak i pozostałe produkty marki Tradycyjnie Wędzone produkowane są wg starych receptur z najwyższej jakości mięsa wieprzowego, na bazie tylko naturalnych składników, bez dodatku E. Sposób wędzenia wędlin odbywa się w wyprodukowanych na specjalne zamówienie wędzarniach, zapewniających w pełni naturalny proces wędzenia naturalnym drewnem olchowo- bukowym przy jednoczesnej gwarancji, że poziom (WWA) nie zostanie przekroczony.
Zdobyte wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości produktów marki Tradycyjnie Wędzone i zaufania, jakim cieszą się one wśród konsumentów.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ