Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

27 stycznia 2022

Nowości na DZIEŃ DOBRY!

Koniec stycznia to idealna pora na wprowadzanie w życie noworocznych planów i postanowień. W końcu kiedy jak nie teraz? Dni powoli stają się dłuższe i odzyskujemy dawną energię.

My również powoli realizujemy swoje założenia i wprowadzamy na rynek trzy nowe produkty: wędzonkę bukową, karczek bukowy i szynkę białą gotowaną. Obiecujemy, że w tym roku będziemy dla Was mieli bardzo dużo smacznych nowości.

 

 

WĘDZONKA BUKOWA

Trudno o znalezienie wędliny tak wyjątkowej w smaku jak wędzonka bukowa. Starannie przygotowana wedle tradycyjnych receptur odznacza się wyrazistym aromatem i intensywnym smakiem wędzenia. Koniecznie spróbujcie!

 

 

KARCZEK BUKOWY

To niebywale smaczna alternatywa dla codziennej wędliny. Odznacza się lekko soczystą i delikatną konsystencją, która świetnie sprawdzi się na śniadaniu czy kolacji. Idealna na kanapki!

 

 

SZYNKA BIAŁA GOTOWANA

Szynka biała gotowana to fenomenalna propozycja dla fanów kruchej, drobiowej wędliny FIT. Doskonała dla sportowców i osób dbających o linię. Jej plasterki dosłownie rozpływają się w ustach!

Podobają Wam się takie nowości? Koniecznie szukajcie ich na sklepowych półkach.

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ