Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

28 maja 2022

NOWOŚCI LEKKO WĘDZONE!

W naszej ofercie właśnie pojawiły się nowości lekko wędzone. Wyroby doskonałe na rodzinne przyjęcia, spotkania w gronie znajomych i wakacyjne wyprawy, na które zwykle zabieramy kanapki.

Oto one! Szukajcie naszych nowości na sklepowych półkach!

 

POLĘDWICA LEKKO WĘDZONA

Wspaniały smak i aromat polędwicy lekko wędzonej zaskoczy smakiem najbardziej wymagających krytyków kulinarnych. Jej kruchość i lekkość sprawia, że świetnie smakuje w duecie ze świeżym pieczywem i nowalijkami, ale także solo serwowana na rodzinnych przyjęciach. Polecamy!

 

SZYNKA LEKKO WĘDZONA

Szynka lekko wędzona to wyjątkowa propozycja dla osób, które nie lubią mocno wędzonych wędlin. Jej prawdziwy, naturalny smak przeniesie Was do lat dzieciństwa, w którym dominowały swojskie, domowe wędliny. To szynka doskonała do codziennej kanapki, ale także wykwintnych roladek z chrzanem czy sałatką. Rekomendujemy!

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ