Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

6 grudnia 2021

Nagroda Fair Play 2021 i fotorelacja z Wielkiej Gali Finałowej

Bardzo miło nam Was poinformować, że uzyskaliśmy tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w Polsce, dlatego też jesteśmy dumni, że nasza uczciwość i etyka w biznesie została doceniona.

Wielka Gala odbyła się 26 listopada 2021 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Specjalnie dla Was fotorelacja z tego wydarzenia.

 

 

Wielka Gala Finałowa programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” to stały punkt w kalendarzu przedsiębiorców. Już po raz 24. przyznano certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

 

 

W obecności gości – nie tylko przedsiębiorców, ale też przedstawicieli władz, organizacji biznesowych i mediów, certyfikaty trafiły do 190 firm z całej Polski, które pozytywnie przeszły weryfikację w zakresie stosowania zasad etyki biznesu.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ