Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

28 września 2020

II Podkarpacki Kongres Spożywców

Reprezentujący naszą firmę – Agnieszka Peret i Waldemar Jakubus wzięli udział w panelach dyskusyjnych w ramach II Podkarpackiego Kongresu Spożywców. Spotkanie odbyło się w środę 23 września w Centrum Wystawienniczo–Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa.

Pani Agnieszka była prelegentem w dyskusji „Rynek spożywczy na Podkarpaciu i w Polsce – wyzwania i perspektywy”, z kolei Pan Waldemar rozmawiał nt. żywności w e-commerce i rozwoju sprzedaży. 

Oba panele możecie obejrzeć pod załączonym linkiem (https://www.youtube.com/watch?v=T3lzIBeA7gs&feature=youtu.be). 

Zapraszamy do obejrzenia! 

​​​​​​​Kongres został połączony z posiedzeniem kapituły programu certyfikującego najlepsze produkty spożywcze regionu „Smaczne bo podkarpackie”. W tegorocznej edycji nasza firma zaprezentowała dwie wędliny – szynkę i polędwicę z Wadowic. Wyniki obrad komisji poznamy w październiku.

Relację z wydarzenia możecie obejrzeć tutaj.

https://smaczne.rze.pl/relacja-z-ii-podkarpackiego-kongresu-spozywcow-foto/

 

 

Fot. https://smaczne.rze.pl/

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ