Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

16 maja 2022

Konkurs Grilluj z Dobrowolskimi!

Uwaga! Nie przegap okazji na atrakcyjne nagrody. Ogłaszamy konkurs pt. Grilluj z Dobrowolskimi! Do wygrania aż trzy bogate zestawy prezentowe, a skład których wchodzą: firmowy plecak, polar, koszulka, fartuch, deska do krojenia, nóż, smycz, długopis!

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Pokażcie, jak grillujecie. W komentarzach pod postem na Facebooku informującym o konkursie należy zamieścić zdjęcie lub krótki film, na którym znajdą się produkty grillowe od Dobrowolskich lub inne. Wskazane kreatywne pomysły. Konkurs trwa od 16 maja do 5 czerwca. Zapraszamy i trzymamy za Was kciuki!

Łapcie link do posta konkursowego: https://www.facebook.com/dobrowolscyspzoo/posts/pfbid02iRTbaW59no71iDawH9NQTfbkZJnK3zbtztQ56GySbjnqsmBDwY81BfS8atsD2vzol.

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ