Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

10 września 2021

Jesienne nowości

Zbliża się nieuchronny koniec lata. Już teraz dość mocno odczuwamy chłodne wieczory i poranki. Pogoda za oknem zniechęca do aktywności na świeżym powietrzu, które coraz częściej zamieniamy na domowy, spokojny wypoczynek. Są jednak plusy zbliżającej się jesieni – długie wieczory! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was sporo smacznych nowości. Oto one!

Indyk biały gotowany

Delikatna, krucha i niezwykle aromatyczna wędlina, która z pewnością Was nie zawiedzie. Doskonała do kanapek do pracy i szkoły. Lekka i niskokaloryczna – idealna dla sportowców i wszystkich, którzy dbają o swoje ciało. Zapewniamy – urzeka od pierwszego gryza!

Salceson

Dobrze doprawiony i aromatyczny salceson, który przypomni Wam smaki z przeszłości i domowego Świniobicia. Smaczna alternatywa dla codziennej wędliny. Rekomendujemy!

Baryłka z pieprzem kolorowym

Propozycja z wyrazistym aromatem dla koneserów pikantnych smaków. Daje się zauważyć za ladą wśród wędlin, a to za sprawą kolorowego pieprzu, który posiada w swoim składzie! Walory estetyczne i smakowe gwarantowane.

Golonka polska w galarecie

Swojski smak połączony z najwyższą jakością, który potrafi zaspokoić nawet największego łasucha. Mięso wyjątkowo miękkie i delikatne. Zapewniamy, rozpływa się w ustach!

Boczek pieczony z Wadowic

Sycący, niezwykle aromatyczna i jeszcze bardziej apetyczna propozycja. Doskonale komponuje się z poranną jajecznicą i świeżym chrupiącym chlebem nadając im wyjątkowego smaku. Można go także wykorzystać do przygotowania przekąsek na jeden kęs! Gwarantujemy że w duecie z suszoną śliwką zrobi furorę wśród Waszych gości!

Podobają Wam się nowości? Jesteśmy pewni, że nic tak nie rozbudzi Waszych kubków smakowych jak nasze nowe propozycje. Koniecznie szukajcie ich na sklepowych półkach! Mniam!

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ