Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

3 czerwca 2020

HOT 16 CHALLENGE SYTY WILK

Do 30 maja 2020 roku prowadziliśmy akcję pt. Wspieramy szpitale. W ramach tej inicjatywy z każdego zakupionego opakowania produktów marki Syty Wilk tj. parówek drobiowych z piersią kurczaka, szynkowych i serdelków przekazywaliśmy 25 gr na pomoc dla polskich szpitali. Pomimo zakończenia akcji Syty Wilk nadal pomaga!

Dołączyliśmy do kolejnej akcji pt. #hot16challenge dla Siepomaga.pl czyli zbiórki charytatywnej w całości przeznaczonej na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Zastanawiacie się na czym polega Hot 16 Challenge? Zapoczątkował ją Solar – Karol Poziemski, polski raper związany z wytwórnią SBM Label. To już druga edycja tego wyzwania. Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Raperzy nominują się do wykonania swoich 16 wersów, jednak tym razem za akcją stoi również dodatkowy cel – zebranie pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem, na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – ,,Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge?fbclid=IwAR26ISiNoGcTfgbGTXMYYNS4ko5iXE7eUTzZGB7lcjSbSnotsC898lMhNwU

 

Syty Wilk przyjął wyzwanie, a oto jego efekty!

Hot 16 Challenge 2 Syty Wilk 💪 Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Hot 16 Challenge Syty Wilk 💪Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Opublikowany przez Dobrowolscy Poniedziałek, 1 czerwca 2020

 

Okazuje się, że w roli rapera Syty Wilk daje sobie świetnie rade, a przyświeca mu naprawdę szczytny cel!   

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ