Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

22 kwietnia 2024

Hity grillowe od Dobrowolskich!

Miłośnicy grillowania, mamy dla Was coś wyjątkowego – 𝙣𝙤𝙬𝙖, 𝙪𝙧𝙤𝙯𝙢𝙖𝙞𝙘𝙤𝙣𝙖 𝙤𝙛𝙚𝙧𝙩𝙖 𝙥𝙧𝙤𝙙𝙪𝙠𝙩𝙤́𝙬 𝙜𝙧𝙞𝙡𝙡𝙤𝙬𝙮𝙘𝙝 𝙤𝙙 𝘿𝙤𝙗𝙧𝙤𝙬𝙤𝙡𝙨𝙠𝙞𝙘𝙝!

Grillowanie to dla nas coś więcej niż tylko sposób przygotowania posiłków – to prawdziwa sztuka łączenia smaków i tworzenia niezapomnianych doświadczeń kulinarnej przygody. Nasza nowa oferta nie tylko umożliwia Wam przygotowanie pysznych potraw na grillu, ale także inspiruje do eksperymentowania z różnorodnymi kombinacjami smaków, które sprawią, że Wasze grillowane dania będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

Łączymy tradycyjne smaki z nowoczesnymi trendami, abyście mogli cieszyć się każdym kęsem pełnym intensywności i głębi smaku. Bez względu na to, czy jesteście fanami soczystych hamburgerów, aromatycznych kiełbasek czy delikatnych roladek, nasza oferta z pewnością spełni wasze oczekiwania i pozwoli Wam stworzyć niezapomniane grillowe chwile w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Gotowi na przygodę pełną smaków? Zapraszamy do odkrywania naszych produktów grillowych!

 

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ