Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

10 kwietnia 2021

Grillowy czas start!

Z utęsknieniem czekamy na długie, letnie wieczory. Ale zanim będzie można posiedzieć z rodzinką i znajomymi pod gołym niebem na prawdę długo, przed nami pierwsze majowe grillowanie! Grill odkurzony po półrocznym pobycie w piwnicy?

Jak się przygotować do sezonu?

Zadbaj o grill! Bez dobrego i CZYSTEGO grilla przyrządzenie pysznych potraw nie będzie możliwe. Wyjmij wcześniej urządzenie, aby oczyścić je z kurzu i brudu. Przetrzyj rożen, ruszt, pojemnik na tłuszcz. A i koniecznie pozbądź się zwęglonych resztek!

Sprawdź, czy wszystko prawidłowo działa. A akcesoria… Szczypce, łopatki na miejscu?

 

Pamiętaj także, że do palenia w grillu powinno się używać wyłącznie węgla drzewnego lub drewna z drzew liściastych. Drzewa iglaste zawierają duże ilości żywic, które spalając się mogą uwalniać szkodliwe substancje.

W żadnym wypadku nie należy rozpalać grilla z kartonów, gazet, dykty, malowanego czy lakierowanego drewna. Użyte do barwienia substancje podczas spalania wydzielają toksyczne związki i negatywnie wpływają na smak potrawy.

Warto rozpalać grilla bez użycia rozpałki, parafiny czy ropy. Choć trwa to nieco dłużej, to dym pochodzący z samego węgla wolny jest od substancji lotnych wydzielanych przez te produkty.

Wszystko jasne? No to możemy zaczynać polecanie! A jest co polecać ponieważ w tym sezonie mamy dla Was sporo nowości.

KIEŁBASA ZE ŚWINIOBICIA MARKI POLSKIE RARYTASY Idealna na sobotniego grilla! Do tego warzywa dla świeżości, przyprawy dla pikanterii. Tradycyjnie, ale z twistem!

 

KIEŁBASA GŁOGOWSKA Z LINII POLSKICH RARYTASÓW To doskonała propozycja zarówno na ruszt grillowy, jak i smażenie nad ogniskiem. Dobre, bo polskie! Polecamy!

 

A! I niezmiennie na MAJÓWKOWO-GRILLOWE okazje polecamy Wam całą linie produktów z linii GRILL APPÉTIT! Jeśli sama kiełbasa nie zaspokoi Waszych kubków smakowych, to spróbujcie wrzucić na ruszt kiełbasę grillową z serem.

https://dobrowolscy.pl/grillappetit/

Gwarantujemy, że taki kalejdoskop smaków zaskoczy zarówno Was, jak i Waszych gości!

Smacznego!

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ