Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

23 czerwca 2020

WYZWANIE #GASZYNCHALLENGE

22 czerwca 2020 roku wzięliśmy udział w popularnym ostatnio wyzwaniu #gaszynchallenge. Do wykonania zadania nominowało nas OSP Wadowice Dolne.

W ramach akcji #gaszynchallenge nominowane osoby muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto wybranego dziecka. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować kolejne osoby do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

 

Dobrowolscy #gaszynchallenge

Dziękujemy za nominacje OSP Wadowice Dolne 👍💪 Przyjmujemy wyzwanie #gaszynchallenge➡ Do wykonania zadania #gaszynchallenge nominujemy:GUMOTIVStalmax Spółka z o.o.Zebrane środki przekazujemy dla Szymona Wybrańca z Wadowic Górnych❤ ➡ Zachęcamy do wsparcia leczenia Szymona przez:▪ wpłaty na konto fundacji:https://znajdzpomoc.pl/marzenia/szymon-wybraniec/?fbclid=IwAR1PsdsjP_H-yFS1f6OlY491XjoT4uHV2oXdpCctzPsg9MCNWOLjFQuZE18▪ udział w licytacji https://www.facebook.com/groups/556222225084948/?fref=nf💪💪💪

Opublikowany przez Dobrowolscy Poniedziałek, 22 czerwca 2020

 

Ćwiczenie udało nam się wykonać bezbłędnie. Wzięli w nim udział pracownicy naszej firmy: 14 mężczyzn, 21 kobiet i…Syty Wilk. Do wzięcia udziału w inicjatywie nominowaliśmy kolejne firmy, a mianowicie: GUMOTIV i Stalmax Spółka z o.o.

Zebrane środki przekazaliśmy na konto Szymona Wybrańca, któremu realizację marzeń, celów i pragnień utrudnia nowotwór złośliwy kości udowej (kostniakomięsak z licznymi przerzutami do płuc). Jest pogodnym i pełnym życia chłopcem, który walczy o zwycięstwo w meczu… którego przeciwnikiem jest nowotwór.

Zachęcamy wszystkich do dobrowolnego uczestnictwa w tej szczytnej inicjatywie. Leczenie Szymona można wesprzeć także poprzez:

 

1. Wpłaty na konto fundacji ,,Znajdź Pomoc”

https://znajdzpomoc.pl/marzenia/szymon-wybraniec/

 

2. Udział w licytacji – internetowej akcji ,,Szymona mecz o zdrowie”

https://www.facebook.com/groups/556222225084948/

 

Dlaczego warto zaangażować się w pomaganie innym? Bo dobro powraca. Wolontariat i charytatywność to działania, które przynoszą niezwykle duży pożytek społeczny i są realną pomocą dla osób w potrzebie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zaangażować w takie formy pomocy, to zdecydowanie warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ