Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

19 kwietnia 2022

NOWOŚCI GRILLOWE!

Już wkrótce startujemy z sezonem grillowym. Warto zapoznać się z naszymi nowościami jeszcze przed majówką! Jesteście gotowi?

To zobaczcie jakie apetyczne produkty znajdziecie w naszej ofercie.

 

Paluszki wadowickie z szynki

Lekkie i niebywale aromatyczne. Doskonałe na wiosennego grilla. Świetnie smakują w duecie z pieczonym chlebem i świeżą sałatą.

Trudno o znalezienie smaczniejszej przekąski niż paluszki wadowickie z szynki. Tak lekkie i niebywale aromatyczne kąski to prawdziwy majstersztyk.

Paluszki mięsne z serem i pomidorami

Jeśli lubicie oryginalne połączenia to z pewnością pokochacie smak paluszków mięsnych z serem i pomidorami. W trakcie grillowania wyczuwalny zapach świeżych pomidorów i ciągnący się ser sprawia, że będziecie chcieć więcej… i więcej… i więcej! Chyba nie musimy Was dłużej namawiać?

Kiełbasa wadowicka tradycyjnie wędzona

Nie wyobrażacie sobie grilla bez klasycznej kiełbasy? My też! Dlatego w naszej ofercie znajdziecie kiełbasę wadowicką tradycyjnie wędzoną. Niebywale krucha i intensywna w smaku, a przysmażona na ruszcie grillowym wprost rozpływa się w ustach!

 

Odkryjcie nieziemskie nowości grillowe od Dobrowolskich już dziś! Wyjątkowy smak gwarantowany.

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ