Loader

Dobrowolscy - tradycyjne wędliny z Wadowic

X
Fundusze Europejskie Fundusze Europejskie
Dobrowolscy - 100% polskiego kapitału

Dobrowolscy
100%
Polskiego kapitału

15 września 2020

Nasze produkty zdobyły dwie nagrody w plebiscycie “Perły Rynku FMCG 2020”

Srebro, w kategorii wędliny, przypadło linii „Polskie Rarytasy”. Z kolei na trzecim miejscu wśród parówek znalazła się marka „Syty Wilk”.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 10 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.

Wyróżnienia w naszym imieniu odebrali: Krzysztof Dobrowolski – Wiceprezes Zarządu i Waldemar Jakubus – p.o. Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

Plebiscyt „Perły Rynku” organizuje od 2006 roku redakcja branżowego magazynu “Wiadomości Handlowe”. Celem projektu jest wyłonienie najlepiej przyjętych przez rynek nowości spożywczych i kosmetycznych, w tym roku po raz pierwszy również wyrobów regionalnych. Laureaci badania wyłaniani są przez grono kilkudziesięciu ekspertów – przedstawicieli najbardziej liczących się na rynku spożywczych sieci handlowych. Zadaniem jurorów jest przetestowanie zgłoszonych do badania produktów i ocena ich potencjału rynkowego.

 

Jesteśmy już w
6000+
sklepach w Polsce
Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w sieciach: Delikatesy Centrum, Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Społem, Jubilatka, Piotruś Pan, Spar, Euro, Cezar, E.Leclerc, HITPOL, Nasz Sklep, Passa, Zielony koszyk, Gram, Wegar, Tradycja&Jakość, Polska Grupa Zakupowa Kupiec, Tomi Markt SZUKAJ